فرکردن مو مردانه در خانه آموزشگاه مو به مو

09122689701 شماره تماس
فرکردن مو مردانه در خانه  -آموزشگاه مو به مو

فر مو مردانه آموزش کامل مو مردانه آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو - احسان کاظمی

احسان کاظمی
احسان کاظمی

 

فرکردن مو مردانه در خانه  -آموزشگاه مو به مو 

 

فهرست موضوعات


فرکردن مو مردانه در خانه 

قبل از شروع، می خواهیم چند نکته برای فر کردن مو ارائه دهیم:

توصیه می کنیم با اتوی فر یا صاف خود در وضعیت خاموش تمرین کنید. می دانم، احمقانه به نظر می رسد. اما این به شما این امکان را می دهد که این تکنیک های فر کردن مو را بدون سوزاندن خود تمرین کنید. بعد از اینکه احساس اطمینان کردید، حرارت را روشن کنید و موهایتان را فر کنید. همیشه هنگام فر کردن موها از اسپری محافظ حرارت استفاده کنید. کار با محافظ حرارتی برای سلامت موهای شما حیاتی است. گرما فقط موها را خشک نمی کند، بلکه می تواند یکپارچگی ساختار داخلی مو را از بین ببرد و حتی ماندگاری رنگ زیبایی را که در سالن روی آن سرمایه گذاری کرده اید کاهش دهد.737,6 سانتی گراد . این حداکثر دمایی است که می توان از آن برای ایمن نگه داشتن رنگ مو از تیرگی و محو شدن استفاده کرد. بنابراین اتوهای خود را پایین بیاورید و در سرعت خود (کاهش سرعت) بیشتر دقت کنید تا فرهای بهتری ایجاد کنید و آسیب کمتری به موهای خود وارد کنید.

مناسب ترین مدل ریش مردانه | آموزشگاه آرایشگری مردانه

 

اینها ابزارها و محصولات فر کردن مو هستند که در آموزش های خود از آنها استفاده خواهیم کرد: -آموزشگاه مو به مو 

اتو مسطح حرفه ای

اتو بیگودی فنری یا فر کننده حرفه ای مارسل.

یک شانه بزرگ برش یا گره گشایی.

اسپری ضد حرارتی برای محافظت در برابر آسیب حرارتی.

برس حالت دهنده(استوانه یا )

چگونه موهای خود را با اتو فر کنید-آموزشگاه مو به مو 

این چهار تکنیک اول فر کردن مو به این منظور طراحی شده‌اند که به شما یاد می‌دهند چگونه با استفاده از اتو فر کردن، انواع فر را ایجاد کنید.ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با پیچاندن موها به دور سطح استوانه ای اتو و سپس تغییر جهت، فرهای شل ایجاد کنید.با پیچاندن موها به دور سطح استوانه ای در یک حرکت صاف یا پیچاندن موها قبل از پیچاندن آنها به دور سطح استوانه ای، فرهای محکم کنید.سپس با ترکیب دو تکنیک از این چهار تکنیک یک موج زیبا را به شما آموزش می دهیم. در اینجا ما می رویم …

روشهای‌مدرن‌آرایشگری مردانه|آموزشگاه‌آرایشگری‌مردانه‌موبه‌مو

فرمو مردانه_آموزشگاه مو به مو - احسان کاظمی

صاف کردن مو مردانه با اتو فر کننده -آموزشگاه مو به مو 

ابزار انتخابی ما برای فر کردن مو برای این تکنیک، یک اتو فر کننده 2.54 سانتی متر است. به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از اتو مو از اسپری محافظ حرارت استفاده کنید! این تکنیک پیچ‌خورده‌ای مسطح، یک فر پهن با حجم زیاد ایجاد می‌کند.نتیجه نهایی شبیه به یک خواهد بود، اما سفتی فر بستگی به عرض و ضخامت بخش شما دارد.برای این تکنیک توصیه می کنیم از بخش های وسیع تری استفاده کنید - حدود 1-½" - 2" (اینچ .راز این فر این است که موها را صاف و بدون پیچ و تاب در مقابل سطح استوانه ای فر قرار دهید.برای صاف نگه داشتن موها در برابر اتوی فر، باید هر بار که دور اتو می‌چرخید، دست‌های خود را تنظیم کنید، در غیر این صورت موها به طور طبیعی می‌خواهند دور سطح استوانه بپیچند.

 

رشد سریع مو و معرفی تکنیک های موثر بر آن

 

صاف کردن موها با اتو مو -آموزشگاه مو به مو 

یک بخش عمودی بردارید و با یک اسپری حرارتی حرارتی برای محافظت از موهای خود در برابر گرما مه کنید، سپس از یک شانه دندانه پهن استفاده کنید تا محصول به طور یکنواخت پخش شود. جهتی را که می خواهید موها فر شوند، به سمت صورت یا دور از صورت خود انتخاب کنید.روی صاف نگه داشتن بخش در حالی که آن را به دور اتو فر خود بپیچید، تمرکز کنید. به یاد داشته باشید، موها را دور اتو نچرخانید.به پیچیدن موها دور اتو ادامه دهید تا به انتهای آن برسید. برای ایجاد فرهای طبیعی تر، 2 اینچ آخر را فر نکنید.

 

شغل آرایشگری در کانادا (معرفی کامل)

 

فر ملایم با اتو مو-آموزشگاه مو به مو 

با استفاده از اتو فر کننده 2.54 سانتی ، این تکنیک موجی شل ایجاد می کند.فر ملایم  با اتو مو یعنی فرهایی پیچ و تاب های ملایمی دارند.اتو را بردارید و موها را دور اتو بپیچید، اما فقط تا نیمه پایین آمده و سپس جهت پیچیدن را برای بقیه قسمت تغییر دهید.با تغییر جهت فر و بیرون گذاشتن انتهای آن، این کار باعث می شود که موج آرام تری ایجاد شود.با اولین بخش خود شروع کنید و با اسپری حرارتی حرارتی حداقل از فاصله  4تا 15 سانتی برای محافظت از مو فاصله بگیرید . مو ها را جمع کنید، با انگشت شست و اشاره تا 90 درجه بالا ببرید.اتو فر را در جلوی قسمت قرار دهید و سطح استوانه اتو را در پشت قسمت قرار دهید. قسمت را نگه دارید، تصویر کوچک صورت را به سمت بالا بکشید و به  دور اتو صاف بپیچید،پس از تکمیل پوشش صاف، بخش را نگه دارید و اتو را رول کنید و نزدیک پوست سر ببندید و اجازه دهید قسمت قبل از حرکت کاملا گرم شود.با نگه داشتن قسمت، سطح استوانه را از روی مو جدا کرده و آن را بچرخانید تا سطح استوانه جلوی قسمت نباشد. اتو را در نقطه ای که آخرین فر خود را ایجاد کرده اید قرار دهید و این کار را تکرار کنید، صاف کنید، اتو را رول کرده و ببندید.زمانی که به انتهای بخش رسیدید، با دست و انگشت خود قسمت را شانه کنید تا فرها از هم جدا شوند.نتیجه نهایی یک حلقه ملایم خواهد بود که بسیار طبیعی به نظر می رسد. با اسپری موی نگهدارنده انعطاف پذیر به پایان برسانید.نکته مهم : با قرار دادن انگشت خود روی موهای داخل اتو، دما را بررسی کنید. پس از داغ شدن انگشتان، بخش را رها کنید.

 

لایه بردار پوست صورت مردان

 

فرهای مارپیچ با اتو فر-آموزشگاه مو به مو 

باز هم، با برداشتن اتو فر کننده 1 اینچی و محافظ حرارت، می‌خواهیم یک حلقه مارپیچ مانند ایجاد کنیم. در بخش‌های کوچک‌تر مانند پیچ‌های صاف، موها ابتدا از بالا به انتها می‌پیچند، سپس آن بخش پیچ‌خورده را به دور اتو فر می‌پیچند تا آن جلوه مارپیچی ایجاد شود.با برداشتن یک بخش کوچک و مه پاشی با اسپری ضد حرارتی از حداقل فاصله  4 تا 16 سانتی برای محافظت از مو شروع کنید. کل بخش را از پایه به انتهای آن بپیچانید. به جای پیچاندن، می توانید قسمت مو را نیز ببافید.نکته کلیدی در اینجا این است که بخش را بچرخانید و آن را در یک جهت دور اتو فر بپیچید. اگر می‌خواهید از صورت دور شوید، آن را در جهت بیرون از صورت خود بپیچید و بپیچید.کل قسمت پیچ خورده را دور اتو فر خود بپیچید و بگذارید داغ شود.اتو فر خود را بردارید و اجازه دهید تا فر خنک شود. هنگامی که کل سر شما فر شد، فرها را با انگشتان خود تکان دهید تا شل شوند و حجم بیشتری اضافه شود.نکته داغ: اجازه دهید فرهای مارپیچ شما واقعاً حرارت بیشتری بگیرند ! فنرهای (فرهای) مارپیچی ممکنه  به این دلیل خیلی پیچ تند نگیرند. چون گرمای کافی دریافت نمی‌کنند یا به اندازه کافی سریع  سرد نشده‌اند تا استایل را تنظیم کنند!

 

روش های کوتاه کردن موی کودکان

 

موج های زیبای نرم  با اتو فر-آموزشگاه مو به مو 

برای این تکنیک می توان از چوب دستی یا فر کننده استفاده کرد. مانند روش فلت رپ شروع کنید، اما همانطور که موها را دور اتو می‌پیچید، قسمت را مانند تکنیک پیچ‌شکن مارپیچی بپیچانید. این تکنیک پیچش دار دشوارتر است اما نتیجه نهایی یک موج زیبای نرم و در عین حال بسیار چشمگیر است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید