چطوری مدرک آرایشگری بگیریم؟

09122689701 شماره تماس
روش گرفتن مدرک آرایشگری مردانه (جدید)

آموزش و راهنمایی کامل گرفتن مدرک آرایشگری به زبان ساده . برای دریافت مدرک بین المللی آرایشگری مو مردانه میتوانید همین حالا در آموزشگاه احسان کاظمی ثبت نام کنید.

احسان کاظمی
احسان کاظمی

 برای دریافت مدرک بین المللی آرایشگری مو مردانه میتوانید همین حالا در آموزشگاه احسان کاظمی ثبت نام کنید.

چطوری مدرک آرایشگری مردانه بگیریم ؟

 

  

 

آرایشگری   حرفه ای  هنری و شغلی بسیار جذاب است در قدم اول برای مسلط شدن به این حرفه ای و کسب مهارت نیاز به انگیزه و پشتکار فراوان  نیاز دارد.  شغل آرایشگری در گروه مشاغلی است  از مزایا و درآمد بسیاری  با خود به همراه دارد به شرط آنکه خدماتی تشویق کننده و یا جذاب برای متقاضیان و مشتریان ارائه داده شود.

طیف گسترده ای  از افراد جامعه بیشتر زمان صزف  زیبایی و آراستگی جذابی ظاهر خود میکنند به همین دلیل حرفه آرایشگری به سرعت در بین افراد جامعه محبوب شده ,و بیشتر افراد جامعه زمان خود را صرف یادگیری این مهارت می کند شما نیز میتوانید با ثبت نام در آموزشگاه مردانه  مو به مو  و درخواست یک دوره آموزشی حرفه ای و کاربردی یکی از فعالان این بخش بزرگ مشغول به کار شوید.  بعد از گذراندن دوره آموزشی آرایشگری مردانه در آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو در پایان این دوره شما با یک مدرک معتبر بین المللی( فنی حرفه ای)  وارد بازار کار گسترده خواهید شد. 

نحوه و روش گرفتن مدرک آرایشگری مردانه، در قدم اول باید مدرک آرایشگری درجه دو را در آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو  دریافت کنید.

 

 

گواهی یا مدرک آرایشگری مردانه


 به طور کلی مدرک آرایشگری مردانه دارای  دو  مرحله درجه یک و درجه دو است. روش گرفتن مدرک آرایشگری بدین گونه است که در قدم اول باید دوره آرایشگری مردانه درجه ۲  و بعد از گذراندن آن  مرحله درجه یک را برای تکمیل مهارت خود طی کنید.

 

 همچنین باید که در آزمون فنی حرفه ای شرکت کرده تا بتوانید ثابت کنید مهارت های لازم را کسب کرده اید و آماده شروع این شغل هستید. با داشتن مدرک آرایشگری درجه دو می توانید شغل آرایشگری را شروع کنید. آزمون فنی حرفه ای عموما در ۲ مرحله برگزار می شود:

در حالی که بعد از  گذراندن مراحل آموزشی باید در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام کرده و شرکت کنید تا بتوانید از طریق آن گواهی معتبر این دوره را دریافت کنید.  به علاوه داشتن مدرک آرایشگری درجه دو قادر خواهید بود شغل آرایشگری را آغاز کنید. آزمون های فنی حرفه ای به طور کلی در دو بخش برگزار می شوند:

بخش اول


 دریافت نمره قبولی در آزمون تئوری است که در حالت کلی این آزمون به صورت تست های چهارگزینه ای به متقاضیان ارائه می شود.

بخش دوم


شامل بخش عملی آموزش آرایشگری مردانه میشود در این آزمون بخش عملی فرد متقاضی مورد سنجش قرار می گیرد و به آن نمره اختصاص داده میشود

 

 

گواهی یا مدرک بین المللی آرایشگری مردانه


بسیار مهم است که بدانید تمامی مدارک ارائه شده از سوی سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور کد بین المللی دارند که از طریق این کد به وسیله وب سایت این سازمان قابل پیگیری و استعلام میباشد. مدرک آرایشگری مردانه قابلیت ترجمه دارد و در کشورهایی که  عضو هستند دارای اعتبار است. در حالتی که قصد مهاجرت داشته باشی این مدرک  بین المللی  رزومه کاری شما را معتبر می کند و شما می توانید با یک رزومه قوی کاری وارد این حرفه در هر نقطه جهان شوید.

مدرک هایی که برای تحویل به اتحادیه  آرایشگران لازم دارید در زیر آمده:


اصل مدرک شناسنامه و کپی تمامی صفحات آن
اصل کارت ملی و کپی از آن
چند عدد عکس سه در چهار
ارائه گواهی مربوط به عدم سوء پیشینه کیفری
مدرک مربوط به عدم اعتیاد و مواد مخدر
کپی اجاره نامه و یا  سند  ملکی واحد صنفی
کارت پایان خدمت کپی کارت پایان خدمت
کپی مدرک آرایشگری مردانه فنی حرفه ای

 

سوالات پرتکرار


آموزش آرایشگری چند  سطح و یا مرحله دارد ؟


 گواهی آرایشگری مردانه دارای دو مرحله یا دو ساعت درجه یک و درجه دو است.  بر طبق اطلاعات آمده در وب سایت گواهی آرایشگری مردانه که در قدم اول باید دوره آرایشگری مردانه درجه ۲ را گذرانده و بعد از آن دوره درجه یک را برای کسب مهارت تکمیلی و بیشتر گذرانده گردد توسط متقاضی.

امتحان مرحله اول آرایشگری مردانه چگونه و به چه شکل برگزار می شود؟


 امتحان مرحله اول آرایشگری مردانه به شکل یک آزمونی در قالب تست های چهارگزینه ای در اختیار متقاضیان قرار می گیرد فرد متقاضی باید حد نصاب قبولی را در این آزمون کسب کند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید