شغل آرایشگری در کانادا (معرفی کامل)

09122689701 شماره تماس
شغل آرایشگری در کانادا (معرفی کامل)

در این مقاله به ارزیابی حرفه "آرایشگر در کانادا" می پردازیم و شرایط بازار کار آرایشگاه در کانادا، حقوق این حرفه، شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا به عنوان آرایشگر و ... را به طور کامل بررسی می کنیم. .

احسان کاظمی
احسان کاظمی

فهرست موضوعات

 
 

 

برای دریافت مدرک آرایشگری مردانه بین المللی همین حالا در آموزشگاه آرایشگری  مردانه ثبت نام کنید  

 

آرایشگری در کانادا | آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج 01

مشاغل آرایشگری در کشور آمریکای شمالی   (کانادا )

بخش آرایشگری  مردانه بسیار گسترده است. خدمات ناخن، کوتاه کردن مو، اسکلروپروتئین و ریباندینگ، میکروپیگمنتیشن و اپیلاسیون، خالکوبی، رنگ و مش، لیفت مژه و اکستنشن مو، و غیره همه اینها یک بازار کار بزرگ ایجاد می کند. هنرمندان گاهی اوقات کسب و کار خود را از طریق وب سایت خود کسب و کار خود را  معرفی و توسعه می دهند.

اصولاً آرایشگری در کانادا یکی از مشاغلی است که کمتر به آموزش رسمی نیاز دارد. آرایشگران حرفه ای که در زمینه آرایش مو هستند که به مشتریان خود توصیه می کنند به دنبال مد مناسب باشند و آن سبک را وارد زندگی خود کنند.

 

آرایشگری در کانادا | آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج 02

متوسط دستمزد صنعتگران در کشور آمریکای شمالی 

آرایشگاه‌های زنانه و مردانه در کانادا به دلیل تقاضای زیاد در این کشور در با کد ملی شغلی (NOC) کد 6341 فهرست شده‌اند. حرفه آرایشگری در کانادا یکی از مشاغل پولساز محسوب می شود. حقوق معمول آرایشگاه در کانادا 31200 دلار در سال یا 16 دلار در ساعت است. با این حال، استایلیست های مبتدی از 25350 دلار در سال شروع می کنند، در حالی که استایلیست های کاملاً ماهر و در کانادا به طور متوسط حدود 50408 دلار در سال حقوق دریافت می کنند.

 

آرایشگری در کانادا | آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج 03

مراحل تبدیل شدن به یک آرایشگر در کشور آمریکای شمالی

در کانادا، هر استان دارای یک هیئت نظارتی است که مجوز آرایشگاه را تایید می کند. برای تبدیل شدن به یک آرایشگر در کانادا، باید قبل از گرفتن مجوز  مربیگری  فایل ها .مهارت های  مرتبط  تخصص کاری صحیح را دریافت کنید. اما این به معنای داشتن مدرک دانشگاهی خاص در طول این حرفه نیست. 

آرایشگری در کانادا | آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج 06


آموزشکده آرایشگری در کشور آمریکای شمالی

در کانادا، برای تبدیل شدن به یک آرایشگر مجبور نیستید در یک دوره آموزشی  یا دانشگاه انتخاب شده و  شرکت کنید. با این حال، اکثر سالن‌ها آرایشگاه‌های  معتبر  در کانادا به دنبال افرادی هستند که یک برنامه مرتبط را در یک آکادمی یا مدرسه تکمیل کرده‌اند. در همین راستا، برخی از استان‌های کانادا فرصت‌هایی را برای آرایشگری فراهم می‌کنند. در کانادا، به غیر از استان انتاریو، هیچ هیئت برتر ملی برای آرایشگری وجود ندارد. در انتاریو، انجمن آرایشگران استانی مجوز آرایشگاه ها را صادر می کند.

گرفتن مجوز آرایشگاه در کانادا ضروری نیست، اما داشتن مجوز می تواند به شما در جستجوی شغل کمک کند و مهارت های خود را به خریداران و کارفرمایان ثابت کند. شما درخواست خود را همراه با هزینه ثبت نام و مدارک به انجمن آرایشگری مناسب ارسال می کنید.

اقامت با مدرک آرایشگری در کانادا | آموزشگاه آرایشگری مردانه

بازار کار آرایشگری در کانادا

فرصت های شغلی زیادی برای آرایشگران در کانادا وجود دارد. اکثر آرایشگران کار خود را در سالن شروع می کنند. اگر می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، باید مجوزهای کاری مناسب را دریافت کنید. با این حال، اگر مایل به کار در یک سالن هستید، باید یک رزومه به روز شده برای نشان دادن مهارت های خود به عنوان یک آرایشگر به کارفرمای خود ارائه دهید.

اقامت با مدرک آرایشگری در کانادا | آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج 0001

 

کار به عنوان آرایشگر در کانادا

آرایشگران در کانادا به عنوان آرایشگر تحت کد ملی شغلی (NOC) 6341 شناخته می شوند.

  آرایشگاه ها موهای مشتریان را کوتاه و آرایش می کنند و خدمات زیر را برای مشتریان خود انجام می دهند:
⦁ بحث در مورد مدل مو با مشتریان و ارائه توصیه ها؛
⦁ شامپو، اصلاح، فر کردن، رنگ و مدل مو؛
⦁ ارائه درمان های لازم یا ارائه مشاوره در مورد مراقبت های زیبایی در برابر شوره سر.
⦁ تمیز کردن و شستن مو؛
⦁ افزایش حجم مو؛
⦁ انجام وظایف پذیرش و سفارش اقلام؛
⦁ آموزش سایر آرایشگران و دستیاران و نظارت بر کار آنها

اقامت با مدرک آرایشگری در کانادا | آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج 00401

فرآیند مهاجرت به کانادا به عنوان یک آرایشگر

آرایشگری در کانادا یکی از مشاغل پر تقاضا و با بازار کار خوب است. شما می توانید به راحتی ویزای اقامت دائم کانادا را از طریق آرایشگاه در کانادا دریافت کنید. البته آرایشگران مجرب و واجد شرایط می توانند از طریق برنامه مهاجرتی دولت کانادا برای ورود سریع اقدام کنند و ویزای اقامت دائم و ویزای فدرال برای مشاغل ماهر را دریافت کنند.  آرایشگری در کانادا یکی از مشاغلی است که در فهرست مشاغل ملی NOC با کد 6341 فهرست شده است.

برای مهاجرت به کانادا به عنوان آرایشگر، ابتدا باید در برنامه اکسپرس انتری کانادا ثبت نام کنید. در واقع، برنامه اکسپرس اینتری بصورت مستقیم برای دریافت ویزا کاربرد ،شما در فراین اکسپرس اینتری در یک استخر قرار میگیرد تا دولت نسبت به امتیاز های شما برای دادن مجوز تصمیم گیری کند . که این فرایند مورد استفاده توسط سرویس مهاجرت کانادا (CI) است. برای انتخاب متقاضیان واقعی ویزای اقامت دائم و در این مورد آرایشگرانی که مایل به مهاجرت به کانادا هستند در خواستشان بررسی میگردد. 

نحوه درخواست کار در کانادا 

  کارفرمایان عموماً انتظار دارند که یک رزومه و نامه با اطلاعات کامل از متقاضی برای اطلاع از شغل مورد نظر و سوابق کاری آنها ارائه شود.
عناوین آرایشگری حرفه ای در کانادا
 
  آرایشگران از سراسر جهان واجد شرایط درخواست پذیرش سریع برای اقامت در کانادا هستند، مشروط بر اینکه قبلاً مهارت‌های مناسب و تجربه کاری واقعی در کشور خود را داشته باشند. آرایشگرانی که مایل به کار در کانادا تحت NOC 6341 هستند، ممکن است تحت هر یک از عناوین زیر کار کنند:
  ⦁ آرایشگر؛
  ⦁ شاگرد آرایشگر؛
  ⦁ مجریان سالن های زیبایی؛
  ⦁ تکنسین رنگ مو؛
  ⦁ سشوارو حجم دهی مو ؛
  ⦁ متخصص مراقبت از مو؛
  ⦁ معرفی کننده  مدل مو؛
  ⦁ تهیه مدل موی مصنوعی.
  همه این حرفه های آرایشگری واجد شرایط درخواست مهاجرت به کانادا تحت رده 6341 NOC هستند.

حقوق آرایشگران در کانادا

  متوسط حقوق یک آرایشگر در کانادا 31200 دلار در سال یا 16 دلار در ساعت است. اما آرایشگاه‌های سطح ابتدایی از 25350 دلار در سال شروع می‌شود، در حالی که آرایشگران حرفه‌ای با تجربه در کانادا به طور متوسط حدود 50408 دلار در سال حقوق دریافت می‌کنند. اگر حقوق آرایشگران در کانادا را به تفکیک استان بررسی کنیم، همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است، بالاترین میانگین حقوق پرداختی سالانه توسط آرایشگران در استان آلبرتا 33345 دلار است.

 

اقامت با مدرک آرایشگری در کانادا | آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج 65656

نتیجه گیری و سخنان پایانی در شغل آرایشگری در کانادا

   آرایشگری در کانادا یکی از مشاغلی است که نیاز به هیچ گونه تجربه، مدرک تحصیلی و مجوز خاصی ندارد و از طرفی یکی از پرتقاضاترین مشاغلی است که با کد 6341 در لیست مشاغل ملی کانادا فهرست شده است.

  . متوسط حقوق یک آرایشگر 31200 دلار در سال یا 16 دلار در ساعت است که یکی از پردرآمدترین مشاغل در کانادا است. با توجه به پیچیدگی و حساسیت پذیرش مهاجر از طریق برنامه اکسپرس انتری کانادا ، مهاجرت از کاری با داشتن مدرک بین المللی معبتر قادرهستید برای کار در کانادا در خواست دهید .  
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید