لایه برداری سلول های مرده پوست را از سطح پوست پاک می کند، درست مانند شستشوی صورت که آلودگی را از روی صورت پاک می کند.

09122689701 شماره تماس
لایه بردار پوست صورت مردان

لایه برداری سلول های مرده پوست را از سطح پوست پاک می کند، درست مانند شستشوی صورت که آلودگی را از روی صورت پاک می کند.

احسان کاظمی
احسان کاظمی

همین حالا برای دریافت مدرک بین المللی آرایشگری مردانه ثبت نام کنید

فهرست موضوعات

لایه بردار پوست صورت مردان | آموزشگاه آرایشگری‌مردانه

اسکراب لایه برداری صورت توسط اسکاچ پورتر 

شستن صورت با فرمول لایه بردار CETAPHIL

لایه بردار صورت با خواص ضد پیری از پاتریک

لایه بردار صورت با برند دیسکو

سوپرفولینت به صورت روزانه

لایه بردار پوست صورت مردان | آموزشگاه آرایشگری‌مردانه


 

 

لایه بردار پوست صورت مردان تصوری 1

 

 


 

لایه برداری سلول های مرده پوست را از سطح پوست پاک می کند، درست مانند شستشوی صورت که آلودگی را از روی صورت پاک می کند.

   با استفاده از لایه بردار صورت مردانه می توان به ظاهری شفاف، صاف و روشن تر پوست دست یافت.
   معمولاً به مردان توصیه می شود هفته ای دو بار پوست خود را لایه برداری کنند و هفته ای یکبار از ماسک پاک کننده صورت مردانه استفاده کنند. شکی نیست که لایه برداری قوی می تواند نتیجه قابل توجهی داشته باشد. آموزشگاه آرایشگری جهان مو توضیحات تکمیلی را در این زمینه به شما ارائه خواهد کرد.

در اسکراب های صورت، سلول های مرده پوست به صورت فیزیکی با لایه برداری مکانیکی که شامل اصطکاک است، از صورت پاک می شوند. برای  شل شدن موها، هفته ای دو بار قبل از اصلاح از لایه بردار صورت مردانه استفاده کنید.

خیلی محکم مالش یا ماساژ ندهید، زیرا فشار زیاد می تواند باعث آسیب دیدن پوست شما شود. پس از لایه برداری، ممکن است قرمزی، سوزش یا خراشیدگی را در نتیجه تهاجمی بیش از حد تجربه کنید. اگر از ماسک پاک‌کننده صورت مردانه استفاده می‌کنید، حتماً آن را با یک مرطوب‌کننده دنبال کنید تا رطوبتی که ممکن است در طول فرآیند پاک‌سازی از بین رفته باشد، دوباره پر شود.

لایه بردار پوست صورت مردان تصوری 2

 

در حالی که بسیاری از اسکراب ها و لایه بردارهای قوی موجود هستند، باید با این 13 بهترین اسکراب صورت برای مردان شروع کنید تا پوستی صاف تر و شفاف تر داشته باشید.

  • لاک پاک کننده صورت غنی شده با جو توسط NATUROPATHICA

بسته به میزان تحمل پوستتان، ممکن است یک روز در میان لایه برداری کنید و از اسکرابی استفاده کنید که به اندازه کافی ملایم باشد که بتوان هر روز از آن استفاده کرد. علاوه بر جو دو سر تسکین دهنده که به تسکین پوست کمک می کند، این شوینده پاک کننده و لایه بردار مردانه حاوی دانه های جوجوبای لایه بردار است که به آرامی سلول های مرده پوست را بدون تحریک لایه برداری می کند.

 

  • اسکراب لایه برداری صورت توسط اسکاچ پورتر 

آنزیم های قدرتمند انار موجود در این اسکراب و لایه بردار به ویژه برای افرادی که پوست چرب یا مختلط دارند مفید خواهد بود. در روزهایی که لایه برداری می کنید می توانید از این محصول به جای پاک کننده استفاده کنید تا منافذ پوست را باز کرده و دانه های سرسیاه را بدون ایجاد سفتی و خشکی پوست کاهش دهید.

 

  • شستن صورت با فرمول لایه بردار CETAPHIL

ویتامین هایی در این ماسک پاک کننده صورت مردانه وجود دارد تا پوست را آبرسانی کند. اگر پوست حساسی دارید با این محصول می توانید پوست حساس خود را صاف و بدون لک کنید. یک مجموعه ویتامین خاص به حفظ آرامش و آبرسانی پوست کمک می کند. آنقدر ملایم است که بتوان هر روز از آن استفاده کرد.

 

لایه بردار پوست صورت مردان تصوری 3

 

  • لایه بردار صورت با خواص ضد پیری از پاتریک

اسکراب صورت پاتریک دارای ماسه های آتشفشانی و الماس های خرد شده برای لایه برداری قوی است که روی پوست ملایم است. سلول های مرده پوست برداشته می شوند و موهای زیر پوستی کاهش می یابند. ذرات موجود در این لایه بردار صورت مردانه وقتی در آب قرار می گیرند به جای تجزیه شدن به حالت اجسام سفت صابونی می مانند.

 

  • لایه بردار صورت با برند دیسکو

درست مانند قهوه صبحگاهی روزانه خود، با این لایه بردار قوی صورت حاوی کافئین به پوست کدر کمک کنید. عصاره مرکبات و منتول پوست شما را احیا و انرژی می بخشد. اسکراب دیسکو که با مواد طبیعی مانند آلوئورا، پاپایا و روغن زردآلو ساخته شده است، سلول های مرده پوست را به طور موثر از بین می برد و در عین حال التهاب را کاهش می دهد.

 

  • سوپرفولینت به صورت روزانه

توجه به این نکته ضروری است که ماسک های پاک کننده صورت مردانه به اندازه کافی ملایم هستند که می توان هر روز از آنها استفاده کرد. اگرچه ممکن است یک محصول گران قیمت باشد، اما به دلیل ترکیب قدرتمند ذرات زغال چوب، آنزیم های لایه بردار و اسیدهای آلفا هیدروکسی، همچنان بسیار قدرتمند است و قیمت بسیار مناسبی دارد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید