برای استفاده از سرم مو: چه باید کرد و چه نباید کرد

09122689701 شماره تماس
برای استفاده از سرم مو: چه باید کرد و چه نباید کرد

احسان کاظمی
احسان کاظمی

فهرست موضوعات


 

استفاده از سرم مو: چه باید کرد و چه نباید کرد

برای دریافت مدرک بین المللی آرایشگری مردانه و گریم سینمایی در آموزشگاه آرایشگری مردانه احسان کاظمی ثبت کنید(اینجا کلیک کنید).

 

استفاده از سرم مو | آموزشگاه آرایشگاه مرداه احسان کاظمی 1

در دوره های آموزشی آرایشگری، محصولات آرایشی، محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت از مو به هنرجویان آموزش داده می شود. در سال های اخیر استفاده از سرم های مو به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای آرایش مو به طور فزاینده ای محبوب شده است. نیازی به استفاده روزانه از سرم های مو نیست زیرا اثرات آنها تا دوش بعدی روی موها باقی می ماند.

سرم مو حاوی سیلیکون هایی است که به کوتیکول های مو می چسبد. اگر می خواهید موهای خود را به هر شکلی که می خواهید حالت دهید، می توانید از این ویژگی استفاده کنید.

 

استفاده از سرم مو | آموزشگاه آرایشگاه مرداه احسان کاظمی 2

در اینجا چند نکته برای استفاده از سرم مو آورده شده است

شما باید طبق معمول با شستن و آبکشی موهای خود شروع کنید. موهای تمیز بیشتر به این محصولات می چسبند و عملکرد بهتری دارند.

در حالی که مو هنوز خیس است، آب اضافی را با حوله خشک کنید و سرم را بمالید. با استفاده از کف دست، چهار یا پنج قطره از سرم را به هم بمالید. سپس باید دستان خود را از پایین تا بالای مو ماساژ دهید. شما باید موهای خود را از نوک تا ریشه برس بزنید، اما باید از دست زدن به پوست سر خودداری کنید.

پس از استفاده از سرم مو، نیازی به آبکشی موها نیست. بگذارید موها به طور طبیعی در هوا خشک شوند.
اگر موهایتان بلندتر یا پرتر است، سرم مو باید آزادانه تر استفاده شود. موها بعد از خشک شدن با این محصولات چرب نمی شوند زیرا آنها غیر چرب هستند.

 

 

استفاده از سرم مو | آموزشگاه آرایشگاه مرداه احسان کاظمی 3


نکات مهم 


موهای آسیب دیده را می توان با سرم مو ترمیم کرد. علاوه بر این، حاوی الکل یا مواد شیمیایی مضر نیست که به مو آسیب برساند. برای داشتن موهای حجیم، تنها چند قطره از این محصول لازم است، بنابراین نیازی به استفاده از کل بطری نیست.

آلودگی هوا، اشعه مضر ماوراء بنفش، رنگ و دکلره و استفاده از شامپوهای نامناسب از مهمترین عوامل مخربی که کیفیت موها را تخریب می کند، می باشد. سرم های مو برای ترمیم موهای آسیب دیده و خشک مفید هستند. بین نحوه استفاده از این محصول و ژل مو تفاوت وجود دارد. برای رسیدن به این هدف، مالش مو را از نوک با دقت و حوصله شروع کنید. سرم مو یک لایه محافظ برای مو ایجاد می کند و از ایجاد موخوره جلوگیری می کند. ولی ریشه مو و پوست سر نباید در معرض سرم قرار گیرد.
وقتی روی موهای خشک استفاده می شود، سرم ها تاثیری ندارند و در نهایت هدر می روند. اطمینان حاصل کنید که از این محصول پس از دوش گرفتن در حالی که موهایتان هنوز خیس هستند استفاده کنید تا آن را مرطوب نگه دارید. طولی نمی کشد که متوجه شوید موهایتان پس از چند بار استفاده خشکی خود را از دست می دهند. زمانی که سر را روی موها بمالید، شانه کردن بسیار آسان تر می شود.

استفاده از سرم روی موهای نازک توصیه نمی شود. این محصول روی موهای نازک چرب می‌شود و موها را نازک‌تر نشان می‌دهد، زیرا برای موهای نازک طراحی نشده است.
وقتی نوبت به سشوار کشیدن موها می شود، آیا این کار را مرتب انجام می دهید؟ محافظت از مو حتی اگر سالم باشد با استفاده از محصولاتی مانند سرم بسیار مهم است.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید