بهترین تکنیک ها برای انتخاب مدل مو مردانه بر اسا فرم صورت شما

09122689701 شماره تماس
بهترین مدل مو بر اساس فرم صورت

پیدا کردن مدل موی عالی می تواند چالش برانگیز باشد. ای کاش یافتن مدل موی عالی به سادگی خرید یک جفت کفش بود، اما برای اکثر ما، یافتن مدل مویی که واقعاً فردیت ما را تحسین کند، یک مسئله آزمون و خطا است.

احسان کاظمی
احسان کاظمی

فهرست موضوعات

 
 

 

مدل مو و فرم صورت

 

پیدا کردن مدل موی عالی می تواند چالش برانگیز باشد. ای کاش یافتن مدل موی عالی به سادگی خرید یک جفت کفش بود، اما برای اکثر ما، یافتن مدل مویی که واقعاً فردیت ما را تحسین کند، یک مسئله آزمون و خطا است. ملاحظات زیادی در سازگاری سر و مو نقش دارد که جستجو اغلب طولانی و خسته کننده است. بسیاری از ما متوجه محدودیت‌های مدل‌سازی کیفیت و بافت موهایمان هستیم. با این حال، انتخاب یک مدل موی مناسب که بهترین حالت ما را به ارمغان می آورد فراتر از صاف یا مجعد بودن، درشت یا ظریف بودن آن است. در واقع، جذاب‌ترین مدل‌های مو بیش از هر چیز به فرم صورت بستگی دارد.

 

بسیاری از ما متوجه محدودیت‌های مدل‌سازی کیفیت و بافت موهایمان هستیم. با این حال، انتخاب یک مدل موی مناسب که بهترین حالت ما را به ارمغان می آورد فراتر از صاف یا مجعد بودن، درشت یا ظریف بودن آن است. در واقع، جذاب‌ترین مدل‌های مو بیش از هر چیز به فرم صورت بستگی دارد.دانستن شکل صورت و نحوه برجسته کردن بهترین ویژگی های خود، در حالی که بقیه موارد را کم اهمیت جلوه می دهد، اولین جایی است که باید شروع کنید تا به دنبال استایل عالی خود باشید.انتخاب مدلی که فرم صورت شما را تکمیل می‌کند، موفقیت‌آمیزتر از این است که فقط به این دلیل که شما آن را دوست دارید، صورت شما متناسب با مدل مو باشد. نوع مو هنگام انتخاب یک مدل مناسب بسیار مورد توجه قرار می گیرد، اما شکل صورت از اهمیت بیشتری برخوردار است، زیرا این پایه ای است که همه چیز بر روی آن ساخته می شود. و نگران نباشید که در هر شکل صورت فقط یک استایل وجود دارد - تعداد کمی از آنها وجود دارد.

بیایید نگاهی به توصیه های من برای شکل های گرد، بیضی، مربع و مثلثی بیاندازیم.

صورت گرد

 


گرد یک شکل ساده است و به معنای "چاق" نیست. از هر سبکی که بر شکل گرد و کامل تأکید دارد خودداری کنید زیرا ممکن است صورت گردتر به نظر برسد.  نمونه هایی که باید از آن اجتناب کنید عبارتند از آفرو یا فرهایی که صورت را قاب می کند. به جای آن مدل موهایی را انتخاب کنید که زاویه دار هستند و 8 بعد و تعادل را ارائه می دهند. کناره ها را محکم نگه دارید و قسمت بالایی را بالاتر نگه دارید که گردی را جبران می کند و تعادل را افزایش می دهد. مدل موی مربعی انتخابی عالی است، همانطور که قسمت‌های خارج از مرکز و چتری‌های کشیده‌تر کناره‌ای که پری را می‌شکنند، انتخابی عالی هستند.

 

 

 

 

 

سبکی که باید اجتناب شود (چپ) و گزینه بهتر سبک (راست)

 

اگر خط فک گرد، گونه های پهن و پهنای پیشانی و چانه شما تقریباً یکسان است، صورت گرد دارید. مدل موهایی که برای فرم صورت گرد مناسب تر است، در قسمت بالا پرتر و در طرفین کوتاه تر است. آندرکات، کویف یا حاشیه.

 

 

صورت بیضی شکل


بیضی خوش شانس! صورت بیضی شکل ایده آلی در نظر گرفته می شود که می تواند تقریباً با هر سبک یا طولی پوشیده شود. از چتری های سنگین یا هر مدلی که صورت را می پوشاند خودداری کنید. از این شکل عالی استفاده کنید و آن را با موها پنهان نکنید.

 

صورت بیضی: صورت بیضی شبیه صورت گرد است. پهن ترین قسمت صورت استخوان گونه است، لبه های آن گرد در ناحیه پیشانی و چانه است، اما طول صورت از عرض آن بیشتر است. برای یک صورت بیضی، هدف این است که نسبت ها را متعادل کنید. مدل مویی که برای فرم‌های بیضی مناسب‌تر است، مدل موی بلند عقب رانده شده، کوتاه از کناره و آندرکات است.


صورت مربعی


زوایای تیز و گوشه ها باید با سبک هایی که صورت مربعی را تغییر میدهند ، نرم و گرد شوند. استایل های لایه ای که طول صورت و قسمت های خارج از مرکز را افزایش می دهند می توانند به این امر دست یابند. چتری‌ها بسته به موقعیت و طول آن‌ها می‌توانند ظاهر متفاوتی ایجاد کنند . اگر میخواهید مدل های چتری را  استفاده کنید ، آن‌ها را به پهلو برس بزنید و نزدیک به سطح چشم نگه دارید تا پیشانی مربعی شکل را به هم بریزد و یا تغییر دهد.

سبکی که باید اجتناب شود (چپ) و گزینه بهتر سبک (راست)


صورت مربع معمولاً دارای عرض و طول یکسان است. استخوان گونه و فک تقریباً به یک اندازه از هم فاصله دارند و چانه نسبتاً صاف است. هدف در اینجا برجسته کردن ویژگی های خود به جای کاهش آنها است. بهترین مدل موهای مناسب برای صورت مربعی شامل مدل هایی مانند وز کات، آندرکات و فاکس هاک است.

 

صورت مثلثی


این صورت با استایل هایی که به قسمت بالایی صورت که باریک ترین قسمت آن است، پهنا و حجم می بخشد، تحسین برانگیز است. مدل موی کوتاه تا متوسط با چتری که قسمت اعظم پیشانی را می پوشاند با جبران خط فک پهن، تعادل را ایجاد می کند. از استایل هایی که از چانه امتداد می یابد اجتناب کنید. به تصویر دقت کنید.


 

صورت قلب

شکل صورت قلب دارای بالا و پایین نسبتا ناهماهنگی است. هدف در اینجا ایجاد توهم چهره ای متناسب است. بهترین مدل مو برای صورت قلبی شکل، فرهای بلند، مدل موی عقب افتاده، یا مدل موی بلند از پهلو مناسب است.

 

صورت مستطیل شکل

وجه مستطیلی دارای عرضی مشابه از بالا به پایین است اما طول کلی از عرض صورت بیشتر است. هدف در اینجا جلوگیری از کشیده شدن بیشتر صورت است. بهترین مدل مو برای صورت مستطیل شکل عبارتند از: مدل موی کناری، کوتاه کردن buzz cut ، یا فر به بالا.

 
 

 

 

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید