20 مدل موی مردانه: بهترین لیست برای سال 2022

09122689701 شماره تماس
20  مدل  موی مردانه: بهترین لیست برای سال 2022

در این مقاله ، ما بیست انتخاب برتر از بهترین مدل موی مردانه و مدل موی کاملاً جذاب برای مردان را داریم. یک لیست به روز شده . ما بسیار مراقب بوده ایم که تنها بهترین نمونه های جدیدترین مدل موهایی را انتخاب کنیم که شاهد کات و حالت دادن آنها توسط بهترین آرایشگران و کار آموزان آموزشگاه احسان کاظمی هستیم.

احسان کاظمی
احسان کاظمی

فهرست موضوعات


معرفی بیست مدل کوتاهی موی مردانه: بهترین لیست در سال 2022 

در این مقاله ، ما صد انتخاب برتر از بهترین مدل موی مردانه و مدل موی کاملاً جذاب برای مردان را داریم. یک لیست به روز شده . ما بسیار مراقب بوده ایم که تنها بهترین نمونه های جدیدترین مدل موهایی را انتخاب کنیم که شاهد برش و حالت دادن آنها توسط بهترین آرایشگران و کار آموزان آموزشگاه احسان کاظمی هستیم.

به پایین اسکرول کنید، ظاهر جدیدی پیدا کنید و سپس به سادگی عکس را به آرایشگر خود نشان دهید. فوق العاده آسان. در زیر، جدیدترین ایده‌های موی مردانه از جمله مدل موهای کوتاه، گزینه‌های با طول موهای متوسط تا بلند و مدل‌های موی کم‌رنگ فوق‌العاده سرد را خواهید دید. اینها جدیدترین و پرطرفدارترین مدل های موی مردانه و ترندهایی هستند که در بهترین آرایشگاه های سرتاسر دنیا شاهد آن هستیم.در ادامه مطلب ، ما در مورد کوتاه کردن مو، بهترین محصولات موی مردانه برای استفاده، و نحوه مدل دادن به آنها صحبت می کنیم. و، ما به شما محبوب ترین انواع مدل های کوتاهی مو برای مردان، و همچنین انواع مختلفی از مدل های رنگ پریدگی را که آرایشگر شما می تواند ارائه دهد، به شما نشان می دهیم.

اینها جدیدترین ترندها در مدل‌های موی محو، مدل‌های زیرین مدرن، مدل‌های پومپادور در طول‌ها و سبک‌های مختلف، مدل‌های موی کلاسیک مردانه، مدل‌های موی سرد شانه‌ای، و محبوب‌ترین مدل‌های موی کیف و کراپ هستند.

مدل‌های مدل موی جذاب‌تری برای پسران نسبت به قبل وجود دارد. شاداب بمانید، جذاب بمانید. ویژگی‌ها، طول مو، قسمت در مقابل بدون قسمت، یا محو شدن در مقابل مدل موی مخروطی را با هم ترکیب کنید. ما همچنین شاهد مدل‌های موی مردانه هستیم که موهای بلندتر را با حرکت و روان نشان می‌دهد. اگر موهای بلندی دارید یا به رشد آن فکر می کنید، راهنمای نهایی ما را برای موهای بلند مردانه بررسی کنید.

 

 

ترندهای فعلی همچنین مدل موهای مردانه طبیعی را نشان می دهد که با نگه داشتن حجیم تر و پماد های مات طراحی شده اند. شما همچنین می توانید از سشوار استفاده کنید تا مقداری  حجم اضافی به مدل موهای خود بدهید. اگرچه این گرایش به سمت موهای بلندتر و مدل‌های موی مردانه با قد متوسط متمایل است، بهترین انتخاب‌های ما را برای مردانی که موهای کوتاه می‌خواهند مدل‌های کوتاه مو همیشه محبوب هستند زیرا مدیریت آن‌ها آسان است و ظاهری تمیز دارند. برخی از این مدل‌های زیر، مدل‌های موی کم‌رنگ هستند که به این معنی است که آرایشگر شما از قیچی برای تراشیدن پهلوها و پشت سر به سبک خاصی استفاده می‌کند. سایر مدل‌های مو به‌طور کامل با قیچی برش داده می‌شوند، از جمله کناره‌ها و پشت.

 

1. مدل موی مردانه با بافت سرد + کم رنگ شدن مو

.این یک مدل موی جذاب برای مردان است که دارای موهایی با بافت متوسط و موهای کم رنگ است

 

2. کوتاهی موی مردانه با طول متوسط + کمرنگ شدن موها

 

این مدل موی مردانه دارای موهای کوتاه تا متوسط در بالا با کناره های تراشیده شده است. برداشتی مدرن از (pompadour)  کاملا باحال .

 

3. مدل موی مردانه مدرن

یک نمونه عالی از یک ظاهر کلاسیک با پشت صاف. اما در اینجا موهای بالا کمی طبیعی تر به نظر می رسند. این رویکرد سنتی استایل کردن با پماد براق نیست. بلکه موها به عقب برس زده شده و با سشوار خشک شده اند تا جریان و حرکت طبیعی داشته باشند. از پماد مات استفاده کنید.

 

4. مدل موی جانبی برای مردان

مدل موی مردانه کلاسیک در قسمت پهلو  موهای کوتاه. برای به دست آوردن این ظاهر باید از محصولی استفاده کنید که کمی درخشش داشته باشد. مقدار کمی از یک پماد براق را روی موهای مرطوب بمالید. در جای خود شانه کنید. برای به دست آوردن کمی حجم اضافی از یک سشوار استفاده کنید.

 

5. مدل موی مردانه با کناره های کوتاه و موهای متوسط در بالا

چندین سال است که این یکی از محبوب ترین مدل های موی مردانه بوده است. طرف های تراشیده شده. موهای بلند در بالا. باید از سشوار استفاده کنید تا موهای بلند و درشت بلند شوند. برای هر نوع ظاهری عالی است اما با انواع موهای ضخیم تر بهترین کار را دارد.

 

6. مدل موی مخروطی با موهای موج دار برای مردان

7. مدل موی بافت دار برای موهای کوتاه با محو شدن زیاد

این یک مدل موی کوتاه عالی برای آقایان است که می توان آن را به روش های مختلفی مدل داد. می‌توانید آن را برای دفتر کار شیک و مرتب بپوشید، یا وقتی در شهر بیرون می‌روید، آن را برای ظاهری جذاب‌تر به هم بزنید.

 

8. مدل موی مردانه پومپادور با موهای بلند

نمونه عالی دیگری از مدل موی پامپادور خنک با کناره های کوتاه و موهای بلندتر در بالا.

9. آندرکات با موهای بلندتر نامرتب در روی سر 

این آندرکات فوق العاده باحال است. اگر موهای ضخیم فراوانی دارید، این می تواند گزینه خوبی باشد. موهای بالای آن به طور وحشیانه روان می شوند. آندرکات یکی از آن مدل‌های موی مردانه است که همچنان به سبک‌های جدیدتر تبدیل می‌شود.

 

10. کوتاه کردن مو با حاشیه بلند

یک نسخه مدرن و جالب از مدل موی کلاسیک "اسکیت باز" که دارای حاشیه های بلند در جلو و کناره های کوتاه است.

13. مدل موی مردانه بافت کوتاه با محو شدن کم

یک مدل موی مخروطی زیبا. نمونه ای درخشان از مدل موی در کناره های سر . با ما شین کوتاه نمی شود ، و باقیچی فرایند اصلاح انجام میوشود.

12. کوتاهی موی خنک برای موهای ضخیم با محو شدن طاس در کناره های سر

مدل موی جذاب برای مردانی که موهای پرپشتی دارند. در بالا کوتاه شده است، در جلو فوق العاده تازه و با یک خط به بالا. در طرفین یک محو شدن  مو را نشان می دهد.

13. مدل موی مردانه بافت کوتاه با محو شدن کم

 

یک مدل موی بافت کوتاه فوق العاده خنک با محو شدن کم و جریان زیاد. مدل‌های موی بافت‌دار مردانه فوق‌العاده هستند زیرا گزینه‌های مدل‌سازی بیشتری به شما می‌دهند. 

 

14. کوتاهی موی بسیار بافت برای مردان با حاشیه بلند و محو شدن زیاد

چنین مدل موی باحالی بافت های متوسط به هم ریخته در بالای آن ظاهری سیخ می دهد. حاشیه بیشتر نگه داشته شد. آندرکات دیگری با پیچ و تاب بسیار مدرن در آن

15. کوتاهی موی سیخ دار با ریش های جدا شده

 

یکی دیگر از نمونه های عالی از کوتاه کردن موی کویف. یکی از محبوب‌ترین مدل‌های موی مردانه که در چند سال گذشته دیده‌ایم، توسط افرادی مانند دیوید بکهام محبوب شد. این یکی در سمت کوتاهتر است. بافت ها آن ظاهر سیخ دار را در بالا می دهند. از یک پماد  نگهدارنده متوسط تا قوی برای حالت دادن به مدل مو استفاده کنید.

16. کوتاهی موی محو مخروطی با طول متوسط

 

این یک مدل موی محو کننده مخروطی بسیار جذاب است که در بالای آن جریانی عالی به طول متوسط دارد. برای رسیدن به این جریان و حرکت باید از یک سشوار استفاده کنید.

 

17. کوتاهی موی پومپادور با محو شدن میانی

 

این مدل موی مردانه دارای محو شدن میانی فوق العاده تمیز در طرفین و پشت است. کاملاً با موهای کوتاه تا متوسط در بالا ترکیب می شود. یک ظاهر تمیز عالی برای کسانی از شما که موهای ضخیم، موج دار یا مجعد دارید.

 

18. مدل موی فرفری و صاف

فرهای کاملاً تراشیده شده در بالا و کناره ها کوتاه با محو شدن میانی نگه داشته می شوند.

 

19. کوتاه کردن موی با طول متوسط با یک خط تمیز

یک حجم فشرده در جلو. برای اینکه موها به این شکل در بالا ظاهر شوند، باید از سشوار و برس استفاده کنید. می توانید موهای مرطوب را با  پماد سبک تا متوسط  استفاده کنید.

20. مدل موی مردانه برای موهای مجعد بلند با کم رنگ شدنامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید