معرفی مدل مو مردانه آندرکات و چه کسانی میتوانند این مدل مو را استفاده کنند

09122689701 شماره تماس
معرفی انواع مو مردانه و بررسی مدل آندرکات

برای دریافت مدرک بین المللی آرایشگری مو مردانه میتوانید همین حالا در آموزشگاه احسان کاظمی ثبت نام کنید.

احسان کاظمی
احسان کاظمی

فهرست موضوعات


 برای دریافت مدرک بین المللی آرایشگری مو مردانه میتوانید همین حالا در آموزشگاه احسان کاظمی ثبت نام کنید.

معرفی آندرکات  و برسی انواع مو مردانه 

( به وبسایت آموزشگاه آرایشگری مردانه احسان کاظمی خوش آمدید )

بطورکلی مو مردانه شامل سه دسته میشود که عبارت اند از کوتاه ، متوسط ، بلند. ولی بلندی و کوتاهی مو در مردانه فقط قسمتی از مدل مو مردانه را شامل میشود. اخیرا مدل های مو مردانه زیادی بوجود آمده اند که هر کدام ویژگی های مختلف و حالات گوناگونی را به همراه دارند و معانی متفاوتی نیز دارند و برای محیط های خاصی طراحی شده اند. مو بر زبان بدن تاثیر دارد به همین بسیار مهم هست . . مدل مو مردانه آندر کات یکی مدل های مو مردانه به شمار میرود که اخیرآ طرفداران بسیاری پیدا کرده است. به بیشتر  چهره های مردانه هماهنگی خاصی دارد در ادامه قصد داریم این مدل مو را معرفی کنیم .

 

 

مو مدل آندرکات یکی از مدل های زیبای مو مردانه به حساب می آید . در مدل مو آندر کات مو در قسمت بالای سر بلند بوده و اما سایر قسمت های سر کوتاه میشود یعنی اینکه مو های پشت سر و کناره های سر بسیار کوتا و یا حتی با تیق از ته  زده میشود یا به عبارت دیگری سفید میشود . زمانی که سریال پیکی بلیندرز ( Peaky blinders ) پخش شد مدل مو مردانه آندر کات کامبریج بسیاری محبوب و مورد توجه واقع گردید و به عرصه مد و فشن باز گشت میتوانی از این فهمید فیلم های و سریال ها میتواند محیط هایی مناسبی برای معرفی مدل های خلاقانه مو برای طراحان باشد و بتوان بازخورد اجتماعی را هم مورد سنجش قرارد داد.  اگر شما هم به دنبال استفاده ازاین مدل مو مردانه آندرکات هستید باید بدانید این مدل مو نیاز مند مهارت و دقت بالایی دارد . در این مدل مو (آندرکات) کناره های سر تراشیده و محو میشود شاید این محو شدن مو ها درکنار سر یکی از علل محبوب شدن این مو شده، و برای اینکه این مدل مو را برای موهای خود انتخاب کنید باید یک آرایشگر با مهارت و دقت بالا انتخاب کنید بخاطر این طرح مدل مو مردانه به دقت بسیاری بالایی نیاز دارد و باید تجربه کافی داشت . اگر خودتان این مدل مو را یاد بگیرید میتوانید همین حالا در آموزشگاه آرایشگری مو مردانه احسان کاظمی ثبت نام کنید و بعد از یک دوره آموزشی این مدل مو زیبا را یاد بگیرید و در پایان مدرک فنی حرفه ای را نیز بگیرید چون آموزشگاه زیر نظر سازمان بین المللی فنی حرفه ای فعالیت میکند 

 

 

 

مدل مو آندرکات برای شما مناسب هست یا خیر ؟ 

در انتخاب این مدل مو مردانه شک دارید ؟ یا شما در دوراهی نیستید ولی بیشتر افراد در انتخاب این مدل مو این سوال را میپرسند. در ادامه نکاتی برای شما می آوریم که میتواند به کمک کند . 

پدل مو مردانه آندرکات برای شما بستگی دارد به اینکه فرم صورت و یا قاب صورت شما چه شکلی و فرمی دارد ؟ بعضی از افراد که صورتی کشیده دارند این مدل مو برای این دسته از افراد مناسب  است  
ولی برای افرادی که صورت گرد و یا قاب صورت دایره شکلی دارند مدل مو مردانه آندرکات هم برای آنان مناسب است و یا بیشتر به آنها میاید . در حالتی که موهای بالا سر بلند تر باشد و این افراد میتواندد از مدل های کوییف یا پامادور  انتخاب کنند که انتخاب مناسبی میاباشد 


مدل مو مردانه آندرکات بر روی همه نوع مو از موهای صاف و فر و مجعد مناسب هست که ظاهر زیبایی به صورت فرد میدهد . این مزیت تطابق این مد مو مردانه با همه جنس از مو های یکی از مزیت هایی هست که این مدل مو دارد و از طرفی محبوبیت آن افزایش پیدا کرده است . 

مراقبت های مدل مو مردانه آندرکات

مدل مو مردانه آندرکات نیازمندی مراقبت های ویژه نیز میباشد یعنی به عبارت مراقبت بیشتری نسبت به دیگر مدل های مو مردانه دارد، باید هردو هفته یک بار به آرایشگر خود رجوع کنید و که این مدل مو را برای شما مرتب کند ، اگر از آن دسته افرادی هستید که زیاد به آرایشگاه نمی روند و یا تمایل زیادی به ماندن در آرایشگاه ندارن این مد مو مردانه آندرکات برای شما مناسب نبوده و بهتر است مدل های دیگر مو را انتخاب کنید چون میتواند نگه داری این مدل مو مردانه ( آندرکات ) مقداری برای شما مشکل باشد و یا سخت . 

 

 

 

 

 

ترکیب آندرکات با اسلیک بک 

اسلیک بک یا شانه زدن مو ها به جهت بالا ، یک نوع از موهای قدیمی و محبوب برای مردان میباشد ولی در اثر اضافه کردن حالت آندرکات به آن میتوان آن را تشدید و خشن کرده و سطح مو را بالا ببرد. در این مدل مو ، مو های روی سر بلند  و جهت آن به سمت عقب هدایت میگردد که و موها کناره های سر بشکلی تا ته کوتاه  می گردند  بدون رعایت ملایمت یا سایه زدن .
این مدل مو یا ترکیب مو توسط برد پیت در فیلم فوری (fury )  انتخاب شد که بعد از پخش این فیلم این ترکیب جدید مو نیز بر چهره برخی شهروندان مشاهده شد. 


ترکیب آندرکات با مدل مو پمپادور 

 


دراین مدل مو مردانه موهایی که بر روی سر قرار دارند نسبتا بلند هستند و قسمت های کناری  سر فید یا محو میگردند. 

چگونه میتوانیم  مدل آندرکات را حالت دهیم ؟ 
قدم اول : باید در ابتدا موها را شسته و برای فرانید شست و شو باید ازشامپو مناسب  استفاده کنید شامپویی که با موهای شما سازگاری بیشتری دارد. در این وبسایت در بخش مطالب اطلاعات مفیدی برای انتخاب شامپو برای شما قرار دادهشده است می توانید به آن رجوع کنید . 


قدم دوم : بوسیله یک اسپری برای حالت دهی مو میشود که برای حفاظت  مو در مقابل حرارت و گرما زیاد سشوار و دیگر ابزارهای استفاده کرد . به کمکم یک شانه مو هارا پخش کنید . 

قدم سوم : سشوار را روی حداکثر گرما و جریان بادی قرار میدهیم  و بوسیله یک شانه به موها حالت میدهیم. همچنین بادستان خود برای حجم دادن به موها استفاده میکنیم . 

قدم چهارم : بوسیله یک پماد و یا دیگر ابزار های حالت دهنده فرم نهایی مو هارا ایجاد کرده که بعد از انجام این کار مو ها درخشنده تر بنظر خواهد رسید. 
 


 

 

 

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید